Styl, design a atraktivní lokalita

Volné jednotky

Prémiové nájemní byty na prestižní adrese

Ovenecká 19 je významná historická budova, která nabízí byty s šarmem secesních linií. Objekt prošel v roce 2017 kompletní rekonstrukcí, přičemž byl zachován koncept historického a současně moderního příjemného bydlení. V budově je celkem 25 bytů včetně čtyř mezonetových v dispozicích 2+kk a 3+kk. Půdní prostory poskytují dispozice pro nadstandardní mezonetové podkrovní bydlení v dispozicích 2+1 a 3+1. V přízemí jsou k dispozici obchodní jednotky.

Typy jednotek

Bytový dům Ovenecká 19 se nachází v bezprostřední blízkosti Letenského náměstí v rezidenční zástavbě Prah 7 – Letná. V blízkém okolí se nachází Letenské sady vybízející k relaxaci a procházkám. Přes třídu Milady Horákové se zase dostanete k rozsáhlému parku Stromovka.

Byty

Prostorné a vzdušné byty v dispozicích 2+kk a 3+kk, výjimečné mezonety v podkroví. Ovenecká 19 nabízí nadstandardní bydlení. Byty jsou vybavené kuchyňskou linkou včetně základních spotřebičů. Podlahy jsou dřevěné třívrstvé. Samozřejmostí je důsledné zabezpečení celého objektu. A v pěší dostupnosti je perfektní občanská vybavenost.

Obchodní prostory

Ovenecká 19 je rohová budova postavená v secesním stylu. V prvním nadzemním podlaží jsou obchodní jednotky se vstupem přímo z ulice. Největší obchodní prostor je vhodný pro bankovní instituci. Společné prostory jsou monitorovány.

Naše další nemovitosti