Ovenecká, Praha

Prémiové nájemní bydlení na atraktivní adrese

Typy

Jednotek

Byty

Pokud máte zájem o pronájem bytu uv Praze, čekají na vás v této budově prostorné a vzdušné byty s dispozicemi 2+kk a 3+kk i výjimečné mezonety v podkroví. Byty jsou vhodné pro náročné jedince, kteří preferují modernost a eleganci. Kuchyňská linka je vybavena všemi základními spotřebiči, podlahy jsou dřevěné třívrstvé a zabezpečení celého objektu je důsledné.

Zjistit víc

Obchodní jednotky

V přízemí rohové secesní budovy jsou obchodní prostory se samostatným vstupem přímo z ulice. Největší obchodní jednotka s velkoformátovými výkladci a proskleným vstupem je ideální pro bankovní instituci. Obchodní prostory jsou na frekventovaném místě, a proto jsou dlouhodobě obsazeny.

Zjistit víc


O budově

Ovenecká 19 je významná historická budova se secesními liniemi. Objekt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2017, při které však zůstaly zachovány historické prvky. Současně však nemovitost poskytuje moderní nájemní bydlení v bytech 2+kk a 3+kk. Pro náročné jedince jsou připraveny čtyři mezonetové byty, přičemž některé disponují i velkorysou terasou. V přízemí jsou obchodní jednotky vhodné jako reprezentativní pobočka bankovní instituce i prodejny různého charakteru.

image
image


O developerovi

Vše začalo zde. V areálu bývalých továren, kde navazujeme na Baťův odkaz a pokračujeme v jeho šlépějích zavedeného systému.

Společnost CREAM Real Estate se specializuje na poskytování služeb v oblasti realit, developmentu, facility managementu, energií a asset managementu. Zázemí společnosti je ve Zlíně v bývalém areálu Baťovy továrny, který z významné části vlastní a revitalizuje. Aktivity společnosti stojí převážně na vzájemné důvěře a spolupráci. Jen tak mohou vzniknout solidní základy dlouhodobě udržitelných vztahů a prosperity.


2 702 m²

celková plocha

6

nadzemních podlaží

2017

rekonstrukce

Poslední novinky

Co se u nás děje.

blog image

Barum Czech Rally Zlín 2024: Adrenalin se po roce vrátí do ulic Zlína

I v letošním roce se bude konat jedna z nejočekávanějších a nejvýznamnějších událostí…

blog image

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2024 přeje skupina CREAM

Pomalu se rok 2023 chýlí ke konci a my bychom chtěli využít této příležitosti, abychom se zastavili…

blog image

Hlavním sponzorem turnaje v házené byla společnost CREAM Real Estate

V neděli 3. prosince 2023 se uskutečnil mládežnický turnaj v miniházené 4+1, na kterém se…

blog image

Jak je na tom trh nemovitostí v roce 2023?

V předchozích kvartálech cena nemovitostí na českém trhu stagnovala, ba dokonce v mnoha regionech…

Naše další nemovitosti