Ovenecká, Praha

Prémiové nájemní byty na prestižní adrese

Typy

Jednotek

Byty

Prostorné a vzdušné byty v dispozicích 2+kk a 3+kk, výjimečné mezonety v podkroví. Ovenecká 19 nabízí nadstandardní bydlení. Byty jsou vybavené kuchyňskou linkou včetně základních spotřebičů. Podlahy jsou dřevěné třívrstvé. Samozřejmostí je důsledné zabezpečení celého objektu. A v pěší dostupnosti je perfektní občanská vybavenost.

Zjistit víc

Obchodní prostory

Ovenecká 19 je rohová budova postavená v secesním stylu. V prvním nadzemním podlaží jsou obchodní jednotky se vstupem přímo z ulice. Největší obchodní prostor je vhodný pro bankovní instituci. Společné prostory jsou monitorovány.

Zjistit víc


O budově

Ovenecká 19 je významná historická budova, která nabízí byty s šarmem secesních linií. Objekt prošel v roce 2017 kompletní rekonstrukcí, přičemž byl zachován koncept historického a současně moderního příjemného bydlení. V budově je celkem 25 bytů včetně čtyř mezonetových v dispozicích 2+kk a 3+kk. Půdní prostory poskytují dispozice pro nadstandardní mezonetové podkrovní bydlení v dispozicích 2+1 a 3+1. V přízemí jsou k dispozici obchodní jednotky.

image
image


O developerovi

Vše začalo zde. V areálu bývalých továren, kde navazujeme na Baťův odkaz a pokračujeme v jeho šlépějích zavedeného systému.

Společnost CREAM Real Estate se specializuje na poskytování služeb v oblasti realit, developmentu, facility managementu, energií a asset managementu. Zázemí společnosti je ve Zlíně v bývalém areálu Baťovy továrny, který z významné části vlastní a revitalizuje. Aktivity společnosti stojí převážně na vzájemné důvěře a spolupráci. Jen tak mohou vzniknout solidní základy dlouhodobě udržitelných vztahů a prosperity.


2017

rekonstrukce

2 700 m²

celková plocha

7

nadzemních podlaží

Poslední novinky

Co se u nás děje.

blog image

Albert - 12. budova ve Zlíně

První svého druhu ve Zlínském kraji Chybí vám obchod s potravinami v areálu Svit? Od letošního…

blog image

Nové parkovací plochy pro veřejnost

Rádi bychom vás informovali o nové možnosti parkování u 34. budovy. Nyní bude dostupných dalších 50…

blog image

Barum Czech Rally Zlín 2022

Zvuky motoru, praskající výfuky a všudypřítomná vůně benzínu… to neznamená nic jiného než Barum…

blog image

Další silný obchodní partner sídlí v brněnském MORAVÁKU, společnost RE/MAX

Renomovaná mezinárodní makléřská společnost RE/MAX G8 Reality v září letošního roku otevřela…

Naše další nemovitosti