vyberte si svůj byt
+420 573 776 333 - zavolejte prodejci
 
byty
 
2 1 3 5

Bydlení podle Vašich představ
Ovenecká 19 - Praha 7 - Letná

k nastěhování od ledna 2018


Bydlete podle Vašich představ
Unikátní možnost vlastního
dispozičního řešení

Ovenecká 19
kousek do centra Prahy
poblíž Letenských sadů

Ovenecká 19
kanceláře s atmosférou
Praha 7 - Letná

akce

Atraktivní bydlení na Letenském náměstí (Praha 7)

Byty Ovenecká je secesní činžovní dům, který právě prochází komplexní moderní rekonstrukcí od sklepa až po střechu. Je situován v Praze 7, přímo na rohu křižovatky Letenského náměstí a ulice Ovenecká. Budova prošla proměnou podle konceptu CREAM Home, který si klade za cíl vyhledávat a modernizovat rezidenční budovy v atraktivních lokalitách velkých měst. Obrovskou výhodou tohoto projektu je jeho strategická poloha – zastávka tramvaje přímo před domem, kousek na metro A a C, veškerá občanská vybavenost a především dva velké parky v docházkové vzdálenosti v řádu minut – Stromovka a Letenské sady. Právě nyní máte možnost využít MIMOŘÁDNÉ NABÍDKY na byty k dlouhodobému pronájmu, které jsou o dispozicích 1+kk, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1 a jsou připraveny k okamžitému nastěhování. V případě zájmu vám byt vybavíme na klíč. V přízemí domu jsou také k pronájmu komerční prostory pro provozovnu, obchod, nebo třeba kavárnu taktéž k dispozici ihned.

2
říjen
Sjednejte si prohlídku vybraného bytu!

Líbí se Vám některý z bytů v našem projektu Byty Ovenecká a rádi byste si přišli osobně vybrat jeden z bytů k dlouhodobému nebo krátkodobému pronájmu? Neváhejte a kontaktujte nás na tel. +420 573 776 333 nebo emailu obchod@creamre.cz pro dohodnutí konkrétního termínu a času Vaší prohlídky!

Těšíme se na Vás!

1
červen
Vyberte si byt ke dlouhodobému či krátkodobému pronájmu!

Hledáte nové bydlení a Byty Ovenecká Vám padly do oka? Od ledna 2018 pro Vás budou připraveny k nastěhování byty v dispozích 1+kk až 3+kk včetně 4 jedinečných podkrovních mezonetů k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu! Neváhejte a již nyní vybírejte z naší nabídky bytů v secesním domě z 19. století, kde právě probíhá kompletní moderní rekonstrukce!

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na na tel. +420 573 776 333 nebo emalu obchod@creamre.cz. Rádi Vám pomůžeme s výběrem Vašeho nového bydlení.

16
květen
CREAM Home koncept

CREAM Home koncept představuje ekonomicky zajímavou odpověď na otázku kvalitního nájemního bydlení za výhodnou cenu. Naše domy v konceptu CREAM Home jsou vždy v atraktivní lokalitě města s plnou občanskou vybaveností, budova projde kompletní rekonstrukcí fasády (s možným zateplením), střechy, páteřních rozvodů, oken a společných prostor. Jednotky jsou rovněž nabízeny po plné rekonstrukci. 

1
květen
Registrace předběžného zájmu zahájeny

Registrace k zájmu o pronájem bytů na adrese Ovenecká 19, Praha 7 - Letná zahájeny! Dům se nachází kousek od centra města a lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost. Zastávka MHD je pouhých několik kroků od budovy.

 
Byty Ovenecká - Byty podle vašich představ - Šarm původní architektury - Perfektně provedená komplexní rekonstrukce
Ceník - Katalog bytů - Lokalita - google a občanská vybavenost - Centrální část města se všemi službami na dosah
Standardy - Specifikace rekonstrukce - Objevte jedinečnost mezonetových podkrovních bytů a splňte si svoje požadavky na atypický byt - Kontakt - Developer - Partneři projektu
Ochrana osobních údajů
×
Jsme již v kontaktu?
Pokud jste již poptali byt v minulosti, využijte náš zrychlený přístup. Vložte svůj email bez opětovné poptávky. Nebojte se, tento email nepoužijeme pro žádné marketingové účely, pokud jste nám neposkytli výslovný souhlas.

Poptat byt
Poptávka Vám umožní vidět aktuální ceny a nabídky v projektu byty Ovenecká.
 
 
Položky označené * jsou pro registraci povinné
 
 
 
×
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Obecná ustanovení

Provozovatelem internetových stránek www.byty-ovenecka.cz je společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4 (dále jen provozovatel), která je v souladu se zák. č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění, oprávněna vykonávat majetková práva k těmto stránkám. Provozovateli náleží veškerá práva vyplývající z licence dle autorského zákona k vlastnímu obsahu stránek, včetně textu a jejich designu, technickým kresbám, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách. Uživatel se zavazuje, že se při používání stránek www.byty-ovenecka.cz bude řídit předpisy platnými na území České republiky.

Omezení odpovědnosti provozovatele
Obsah těchto internetových stránek má pouze informativní a nezávazný charakter. Provozovatel neodpovídá za správnost a úplnost informací na těchto internetových stránkách. Zveřejnění jakýchkoliv údajů a informací na těchto stránkách, s výjimkou těchto podmínek, nemá povahu žádného právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi provozovatelem a uživatelem, pokud nebude v jednotlivých případech výslovně uveden jinak. Provozovatel může kdykoliv bez předchozího upozornění provádět změny informací na těchto stránkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakoukoliv případnou újmu, která uživatelům může vzniknout v souvislosti s používáním internetových stránek www.byty-ovenecka.cz. Tyto podmínky vydává společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. jako provozovatel a je oprávněna k jakékoli změně. Podmínky užívání stránek jsou účinné dnem jejich zveřejnění. Uživatel se tímto výslovně vzdává práva domáhat se náhrady újmy vzniklé v souvislosti s užíváním internetových stránek www.byty-ovenecka.cz. Podmínky byly zveřejněny dne 1. 9. 2015.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem, kterým je provozovatel a také společnost CREAM Real Estate s.r.o., se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4, IČO: 27790380, zapsaná v OR vedeném u rejstříkového soudu v Praze, oddíl C, vložka 136679 (příp. jeho zaměstnanci) pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů
V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely telefonického kontaktování a zasílání obchodních a marketingových sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů písemně zašle na adresu sídla správce informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Prohlášení správce
Správci prohlašují, že budou shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci a správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.