vyberte si svůj byt
+420 573 776 333 - zavolejte prodejci
 
byty
 
2 1 3 5

Bydlení podle Vašich představ
Ovenecká 19 - Praha 7 - Letná

k nastěhování od ledna 2018


Bydlete podle Vašich představ
Unikátní možnost vlastního
dispozičního řešení

Ovenecká 19
kousek do centra Prahy
poblíž Letenských sadů

Ovenecká 19
kanceláře s atmosférou
Praha 7 - Letná

akce

Atraktivní bydlení na Letenském náměstí (Praha 7)

Byty Ovenecká je secesní činžovní dům, který právě prochází komplexní moderní rekonstrukcí od sklepa až po střechu. Je situován v Praze 7, přímo na rohu křižovatky Letenského náměstí a ulice Ovenecká. Budova prošla proměnou podle konceptu CREAM Home, který si klade za cíl vyhledávat a modernizovat rezidenční budovy v atraktivních lokalitách velkých měst. Obrovskou výhodou tohoto projektu je jeho strategická poloha – zastávka tramvaje přímo před domem, kousek na metro A a C, veškerá občanská vybavenost a především dva velké parky v docházkové vzdálenosti v řádu minut – Stromovka a Letenské sady. Právě nyní máte možnost využít MIMOŘÁDNÉ NABÍDKY na byty k dlouhodobému pronájmu, které jsou o dispozicích 1+kk, 2+kk, 2+1, 3+kk, 3+1 a jsou připraveny k okamžitému nastěhování. V případě zájmu vám byt vybavíme na klíč. V přízemí domu jsou také k pronájmu komerční prostory pro provozovnu, obchod, nebo třeba kavárnu taktéž k dispozici ihned.

2
říjen
Sjednejte si prohlídku vybraného bytu!

Líbí se Vám některý z bytů v našem projektu Byty Ovenecká a rádi byste si přišli osobně vybrat jeden z bytů k dlouhodobému nebo krátkodobému pronájmu? Neváhejte a kontaktujte nás na tel. +420 573 776 333 nebo emailu obchod@creamre.cz pro dohodnutí konkrétního termínu a času Vaší prohlídky!

Těšíme se na Vás!

1
červen
Vyberte si byt ke dlouhodobému či krátkodobému pronájmu!

Hledáte nové bydlení a Byty Ovenecká Vám padly do oka? Od ledna 2018 pro Vás budou připraveny k nastěhování byty v dispozích 1+kk až 3+kk včetně 4 jedinečných podkrovních mezonetů k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu! Neváhejte a již nyní vybírejte z naší nabídky bytů v secesním domě z 19. století, kde právě probíhá kompletní moderní rekonstrukce!

V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na na tel. +420 573 776 333 nebo emalu obchod@creamre.cz. Rádi Vám pomůžeme s výběrem Vašeho nového bydlení.

16
květen
CREAM Home koncept

CREAM Home koncept představuje ekonomicky zajímavou odpověď na otázku kvalitního nájemního bydlení za výhodnou cenu. Naše domy v konceptu CREAM Home jsou vždy v atraktivní lokalitě města s plnou občanskou vybaveností, budova projde kompletní rekonstrukcí fasády (s možným zateplením), střechy, páteřních rozvodů, oken a společných prostor. Jednotky jsou rovněž nabízeny po plné rekonstrukci. 

1
květen
Registrace předběžného zájmu zahájeny

Registrace k zájmu o pronájem bytů na adrese Ovenecká 19, Praha 7 - Letná zahájeny! Dům se nachází kousek od centra města a lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost. Zastávka MHD je pouhých několik kroků od budovy.

 
Byty Ovenecká - Byty podle vašich představ - Šarm původní architektury - Perfektně provedená komplexní rekonstrukce
Ceník - Katalog bytů - Lokalita - google a občanská vybavenost - Centrální část města se všemi službami na dosah
Standardy - Specifikace rekonstrukce - Objevte jedinečnost mezonetových podkrovních bytů a splňte si svoje požadavky na atypický byt - Kontakt - Developer - Partneři projektu
Ochrana osobních údajů
×
Jsme již v kontaktu?
Pokud jste již poptali byt v minulosti, využijte náš zrychlený přístup. Vložte svůj email bez opětovné poptávky. Nebojte se, tento email nepoužijeme pro žádné marketingové účely, pokud jste nám neposkytli výslovný souhlas.

Poptat byt
Zaujala vás jednotka z naší nabídky? Náš tým Vám rád sdělí veškeré informace. Dalším benefitem je možnost porovnání cen s jinými jednotkami projektu, přístup ke kartám jednotlivých jednotek a jejich stažení. Nemusíte mít strach, pokud nám neudělíte výslovný souhlas, nepoužijeme Vaše osobní údaje pro žádné marketingové účely.
 
 
Položky označené * jsou pro registraci povinné
 
 
 
×
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Obecná ustanovení

Provozovatelem internetových stránek www.byty-ovenecka.cz je společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4 (dále jen provozovatel), která je v souladu se zák. č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění, oprávněna vykonávat majetková práva k těmto stránkám. Provozovateli náleží veškerá práva vyplývající z licence dle autorského zákona k vlastnímu obsahu stránek, včetně textu a jejich designu, technickým kresbám, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách. Uživatel se zavazuje, že se při používání stránek www.byty-ovenecka.cz bude řídit předpisy platnými na území České republiky.

Omezení odpovědnosti provozovatele
Obsah těchto internetových stránek má pouze informativní a nezávazný charakter. Provozovatel neodpovídá za správnost a úplnost informací na těchto internetových stránkách. Zveřejnění jakýchkoliv údajů a informací na těchto stránkách, s výjimkou těchto podmínek, nemá povahu žádného právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi provozovatelem a uživatelem, pokud nebude v jednotlivých případech výslovně uveden jinak. Provozovatel může kdykoliv bez předchozího upozornění provádět změny informací na těchto stránkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakoukoliv případnou újmu, která uživatelům může vzniknout v souvislosti s používáním internetových stránek www.byty-ovenecka.cz. Tyto podmínky vydává společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. jako provozovatel a je oprávněna k jakékoli změně. Podmínky užívání stránek jsou účinné dnem jejich zveřejnění. Uživatel se tímto výslovně vzdává práva domáhat se náhrady újmy vzniklé v souvislosti s užíváním internetových stránek www.byty-ovenecka.cz. Podmínky byly zveřejněny dne 1. 9. 2015.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem, kterým je provozovatel a také společnost CREAM Real Estate s.r.o., se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4, IČO: 27790380, zapsaná v OR vedeném u rejstříkového soudu v Praze, oddíl C, vložka 136679 (příp. jeho zaměstnanci) pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů
V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely telefonického kontaktování a zasílání obchodních a marketingových sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů písemně zašle na adresu sídla správce informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Prohlášení správce
Správci prohlašují, že budou shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci a správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.