Choose your flat
+420 573 776 333 - zavolejte prodejci
 
flats
 

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ

 1. Udělujete tímto souhlas společnosti CREAM SICAV, a.s., IČO 28545320, se sídlem Nuselská 262/34, 140 00, Praha (dále jen „Správce“), aby ve smyslu Nařízení Evropského parlamentu a Rady /EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „GDPR“), zpracovávala tyto osobní údaje:
  - jméno a příjmení
  - název společnosti
  - e-mail
  - telefonní číslo


 2. Jméno, příjmení, název společnosti, telefonní číslo a e-mail je nutné zpracovat pro marketingové účely. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 3 let.

 3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti obchod@creamre.cz.

 4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  a) dodavatelé nebo poskytovatelé služeb Správce, zejména prodejci,
  b) Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.


 5. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
  - vzít souhlas kdykoliv zpět,
  - požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  - požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  - vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  - požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,
  - v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Ovenecká flats - Apartments based on your expectations - The charm of original architecture - Create a layout of the apartment according to own wishes
Pricelist - Catalogue of flats - Location - Google and public amenities - Central part of the city with all services within reach
Standard - Basic description of building reconstruction - Discover the uniqueness of the loft maisonette apartments and fulfil your requirements for an atypical apartment - Contact - Developer - Project partners
Ochrana osobních údajů
×
Login
To display prices or download diagrams you must be logged-in. If you have not registered, please do so now. Thank you.

Registration
Registration enables you to view current prices and offers of the Ovenecká flats project.
 
 
Items marked * are obligatory in order to register.
 
 
 
×
text for consent to the processing of personal data