vyberte si svůj byt
+420 573 776 333 - zavolejte prodejci
 
byty
 
1 2 3 4

Bydlení podle Vašich představ
Navrhněte si byt dle Vašich potřeb

Bydlení podle Vašich představ
Navrhněte si byt dle Vašich potřeb

Bydlení podle Vašich představ
Navrhněte si byt dle Vašich potřeb

Bydlení podle Vašich představ
Navrhněte si byt dle Vašich potřeb

Kvalitní dům s neopakovatelnou atmosférou

Rekonstrukce domu a společných prostor

Ovenecká 19 je rohová budova, která je postavena v secesním stylu. Dům je bohatě zdoben plastickými štuky, ornamenty a reliéfy. Také balkony a terasy mají typické zdobné dobové zábradlí. Reprezentativní vstup do budovy a je opatřen bezpečnostním zámkem. Společné prostory a sklepy jsou z důvodu bezpečnosti rezidentů monitorovány. Uprostřed historického schodiště je zbudován nový moderní výtah. Sklepy mají nadstandardní prostory s valenou klenbou. Tyto prostory také budou plně zrekonstruovány, a budou předávány čisté a s bílou výmalbou a zajištěním proti vniknutí cizích osob. Každý byt bude mít renovovaná špaletová okna, nové rozvody a bude zrekonstruován do finálního vysokého standardu. Podkrovní byty na Ovenecké 19 jsou čtyři. Tyto podkrovní a zároveň mezonetové byty nabízejí komfort dvou obytných podlaží.

Dostupná cena bytu, kvalitní budova

Možnost spojení bytových jednotek

Ovenecká 19 celkem nabízí až 25 bytových jednotek, z nichž některé lze využít jako kanceláře, včetně dále četřech půdních mezonetových bytů a dvou a obchodních jednotek.

Pokud vám nevyhovuje velikost nabízeného bytu, je možné jednotky vzájemně propojovat, a vytvořit tak například prostor pro posilovnu, pracovnu, knihovnu nebo více místa pro vaše děti.

I kancelářské prostory lze samozřejmě propojovat. Kanceláře tak mohou nabídnout jak dělené uspořádání, které je oblíbené zejména mezi právníky a makléři, tak i moderní menší halové uspořádání vyhledávané například architekty, projekčními a jinými firmami, jež preferují týmovou atmosféru.

 

Specifikace rekonstrukce

rekonstrukce budovy

Budova:

 • Rekonstrukce fasády
 • Výměna klempířských prvků
 • Oprava vstupních dveří do objektu, dvojité zasklení a elektromechanický zámek dveří
 • Instalace poštovních schránek
 • Rekonstrukce podlah na schodišti a v chodbách, keramická dlažba, teraco
 • Na zdech a stropech omítka nebo stěrka s bílou malbou
 • Osvětlení ve vestibulech, na chodbách a na schodišti ovládané pohybovým čidlem
 • Repasované kovové zábradlí
 • Vybudování nového osobního výtahu
 • Nové páteřní sítě (voda, plyn, elektřina, odpady, přípojné body)

Sklepy

 • Podlaha – betonová stěrka
 • Nové elektrické rozvody a osvětlení
 • Bílá výmalba
 • Příčky zděné nebo z tahokovu
 • Dveře hladké dýhované nebo kovové

Byt:

 • Světlá výška 3 – 3,5 m
 • Nová špaletová izolační okna
 • Kompletní rekonstrukce včetně nových dřevěných podlah, obkladů, dlažeb, zařizovacích předmětů a kuchyní

Střecha:

 • Nové krovy a zateplení střechy
 • Nová střešní krytina
 • Mezonetové půdní byty v podkroví


 
 

Objevte jedinečnost mezonetových podkrovních bytů a splňte si svoje požadavky na atypický byt

Podkrovní byty

Bydlení v posledním patře je velmi populární a přináší mnoho výhod. Mezi ně patří úplná svoboda dispozičního řešení, a pokud svěříte návrh interiéru architektovi, mohou vzniknout úžasné byty, které znáte z časopisů o bydlení. Jednou z praktických výhod je také fakt, že vás nikdo nevytopí a nikdy neuslyšíte sousedy seshora. Podkrovní byty nabízejí maximum soukromí.

Podkrovní byty na Ovenecké 19 jsou pouze dva a mají rozlohu 186 a 236 m2. Oba mají terasu s francouzskými okny a s posezením situovaným do klidného dvora budovy. Tyto podkrovní a zároveň mezonetové byty nabízejí komfort dvou obytných podlaží a volnost v dispozičním dělení podle vašich představ.

Bydlení podle vašich představ.

 
 
Byty Ovenecká - Byty podle vašich představ - Šarm původní architektury - Perfektně provedená komplexní rekonstrukce
Ceník - Katalog bytů - Lokalita - google a občanská vybavenost - Centrální část města se všemi službami na dosah
Standardy - Specifikace rekonstrukce - Objevte jedinečnost mezonetových podkrovních bytů a splňte si svoje požadavky na atypický byt - Kontakt - Developer - Partneři projektu
Ochrana osobních údajů
×
Jsme již v kontaktu?
Pokud jste již poptali byt v minulosti, využijte náš zrychlený přístup. Vložte svůj email bez opětovné poptávky. Nebojte se, tento email nepoužijeme pro žádné marketingové účely, pokud jste nám neposkytli výslovný souhlas.

Poptat byt
Zaujala vás jednotka z naší nabídky? Náš tým Vám rád sdělí veškeré informace. Dalším benefitem je možnost porovnání cen s jinými jednotkami projektu, přístup ke kartám jednotlivých jednotek a jejich stažení. Nemusíte mít strach, pokud nám neudělíte výslovný souhlas, nepoužijeme Vaše osobní údaje pro žádné marketingové účely.
 
 
Položky označené * jsou pro registraci povinné
 
 
 
×
Podmínky užití webu a zveřejněných informací

Obecná ustanovení

Provozovatelem internetových stránek www.byty-ovenecka.cz je společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4 (dále jen provozovatel), která je v souladu se zák. č. 121/2000 Sb., autorský zákon, v platném znění, oprávněna vykonávat majetková práva k těmto stránkám. Provozovateli náleží veškerá práva vyplývající z licence dle autorského zákona k vlastnímu obsahu stránek, včetně textu a jejich designu, technickým kresbám, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách. Uživatel se zavazuje, že se při používání stránek www.byty-ovenecka.cz bude řídit předpisy platnými na území České republiky.

Omezení odpovědnosti provozovatele
Obsah těchto internetových stránek má pouze informativní a nezávazný charakter. Provozovatel neodpovídá za správnost a úplnost informací na těchto internetových stránkách. Zveřejnění jakýchkoliv údajů a informací na těchto stránkách, s výjimkou těchto podmínek, nemá povahu žádného právního jednání směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi provozovatelem a uživatelem, pokud nebude v jednotlivých případech výslovně uveden jinak. Provozovatel může kdykoliv bez předchozího upozornění provádět změny informací na těchto stránkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakoukoliv případnou újmu, která uživatelům může vzniknout v souvislosti s používáním internetových stránek www.byty-ovenecka.cz. Tyto podmínky vydává společnost CREAM uzavřený investiční fond, a.s. jako provozovatel a je oprávněna k jakékoli změně. Podmínky užívání stránek jsou účinné dnem jejich zveřejnění. Uživatel se tímto výslovně vzdává práva domáhat se náhrady újmy vzniklé v souvislosti s užíváním internetových stránek www.byty-ovenecka.cz. Podmínky byly zveřejněny dne 1. 9. 2015.

Souhlas se zpracováním osobních údajů
Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři správcem, kterým je provozovatel a také společnost CREAM Real Estate s.r.o., se sídlem Nuselská 262/34, 140 00 Praha 4, IČO: 27790380, zapsaná v OR vedeném u rejstříkového soudu v Praze, oddíl C, vložka 136679 (příp. jeho zaměstnanci) pro účel stanovený níže. Tento souhlas uděluji pro všechny údaje obsažené v tomto formuláři, a to po celou dobu 5 (pěti) let ode dne udělení souhlasu. Zároveň jsem si vědom/a svých práv podle § 12 a 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře jsem byl/a seznámen/a, všechny údaje jsou přesné a pravdivé a jsou poskytovány dobrovolně.

Účel zpracování osobních údajů
V souladu s § 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů jsou všechny údaje uvedené v tomto formuláři shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely telefonického kontaktování a zasílání obchodních a marketingových sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů písemně zašle na adresu sídla správce informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.

Prohlášení správce
Správci prohlašují, že budou shromažďovat osobní údaje v rozsahu nezbytném pro naplnění stanoveného účelu a zpracovávat je pouze v souladu s účelem k němuž byly shromážděny. Zaměstnanci a správce nebo jiné fyzické osoby, které zpracovávají osobní údaje na základě smlouvy se správcem a další osoby jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích, a to i po skončení pracovního poměru nebo prací.